SKEN

Kariéra

SISME SLOVAKIA so svojimi takmer 200 zamestnancami patrí k najvýznamnejším zamestnávateľom v okrese Veľký Krtíš. Sme zamestnávateľom, ktorý svojim zamestnancom ponúka dlhodobú a stabilnú prácu. Uvedomujeme si, že ľudia – ich odbornosť, schopnosti a skúsenosti sú pre firmu tou najväčšou hodnotou.

Hľadáme ľudí zručných, pracovitých a zodpovedných.

Pokiaľ máte záujem stať sa členom nášho tímu, kontaktujte nás na personalne@sisme.sk

V prípade záujmu o prijatie do zamestnania Vás prosíme, aby ste si stiahli dokument Súhlas dotknutej osoby a podpísaný nám ho poslali spolu so životopisom.

Účel spracúvania osobných údajov v evidencii uchádzačov o zamestnanie

Voľné pracovné pozície:

operátor výroby

Popis pracovných činností:

Obsluha výrobných zariadení v rámci výrobných liniek, manipulačné a montážne práce na výrobnej linke. Testovanie, vizuálna kontrola a balenie.
Základná zložka mzdy: min. 4,67 EUR/hod. - max. 5 EUR/hod
Ostatné odmeny:Nočný príplatok. Nadčasový príplatok nad rámec zákona do 50%. Príplatok za prácu v sobotu. Príplatok za prácu vo sviatok. 13. plat vo výške priemernej hrubej mzdy. Stravný lístok vo výške 6,80 EUR + 1 lístok naviac za každé odrobené 4 hod. nadčasu.
Benefity: Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti.Pravidelné mesačné vyplácanie mzdy.Možnosť profesijného a odborného rastu.Možnosť postupu do vyššej mzdovej triedy už po prvom pol roku.Príspevok na stretnutie tímov.Darček pri narodení dieťaťa.MDŽ - darček pre všetky zamestnankyne + dvojitá denná mzda.Vianočné benefity.Odborné školenia.Benefity po 2 rokoch: príspevok na rekreáciu max.275 € + príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275 €.

Požiadavky na zamestnanca:

Základné vzdelanieStredoškolské vzdelanieMotivácia a chuť pracovať

Iné:

Svoje profesionálne životopisy môžete posielať prostredníctvom emailu: personalne@sisme.sk, alebo priamo do závodu Sisme SK. Kontaktná osoba: Ing. Judita Hívešová Tel.č. : + 421 47 43089 37 +421 47 43089 11